Automatik Bar

Praca

Praca

Dobrze trafiłeś! Mamy pracę dla Ciebie!

Razem możemy osiągnąć więcej, robiąc naprawdę wielkie rzeczy. Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do zespołu. Vending oznacza sprzedaż produktów bez udziału człowieka, ale żeby ulepszać ten proces automatyzacji potrzebujemy specjalistów różnych dziedzin – od administracji biurowej, przez handlowców aż po serwisantów. Jeśli jesteś gdzieś między popijaniem kawy, a przegryzaniem ulubionej przekąski, po prostu wyślij swoje CV.

Stanowiska

Aktualnie poszukujemy

Miejsce pracy: Poznań i okolice
Praca w pełnym wymiarze.

Zakres obowiązków pracownika:

  • Uzupełnianie automatów samosprzedających;
  • Serwis urządzeń znajdujących się na punktach;
  • Kierowanie samochodem;
  • Montaż urządzeń;
  • Dbanie o czystość i higienę urządzeń;
  • Rozliczanie się z pobranego towaru;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Zdolności manualne;
  • Łatwość uczenia;
  • Otwartość, kreatywność, komunikatywność;
  • Konsekwencja w działaniu;
  • Samodzielność;
  • Doświadczenie w branży mile widziane.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Pracę i rozwój w dynamicznej firmie;
  • Komplet narzędzi do wykonania pracy;
  • Wsparcie młodego, pełnego zapału i entuzjazmu zespołu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3 - 5 tys. zł.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Automatikbar z siedzibą w Poznaniu"

Co oferujemy?

Gwarantujemy

Rozwój w dynamicznie
rozwijającej się branży

Niezbędne narzędzia
do pracy

Udział
w szkoleniach

Stabilne
zatrudnienie

Wsparcie doświadczonych
pracowników

Zainteresowany?

Wyślij zgłoszenie

Kontakt

Skontaktuj się z nami

ul. Limanowskiego 23 60-744 Poznań

Kontakt

+48 660 232 231 biuro@automatikbar.pl

Biuro obsługi klienta

+48 660 232 231 sprzedaz@automatikbar.pl

Dział serwisu

+48 608 862 574 biuro@automatikbar.pl

Dział handlowy

Dział marketingu

+48 662 125 250 marketing@automatikbar.pl